پیگیری سفارشات

خدمات تایپ و نوشتاری
بازدید این صفحه : 4453 بار
خدمات تایپ و نوشتاریReviewed by تاپ ترجمه on Jul 19Rating: 4.0خدمات تایپ و نوشتارییکی دیگر از خدماتی که مرکز تاپ ترجمه برای کاربران خود ارایه می کند؛ خدمات تایپ و نوشتاری می باشد. این خدمات در مرکز پژوهشی تاپ ترجمه انجام می شود و با در اختیار داشتن متخصصین و خبره های تایپ و گرافیک قادر هستیم تا نیاز تمام مشتریان خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه و باور نکردنی برآورده سازیم.

آیا به پروژه ی تایپ شده نیاز دارید ؟

 

آیا سرعت تایپ مناسبی ندارید و می بایست پروژه های خود را به زودی تحویل دهید ؟

 

آیا قادر به تایپ فایل های صوتی نیستید ؟

 

آیا تایپ ریاضی، فیزیک، انگلیسی و یا عربی برای شما مشکل است ؟

 

خدمات تایپ تاپ ترجمه حلّال مشکلات شماست !

 

تایپ مقالات ۲۰۰ صفحه ای تنها در ۲ روز با کادری حرفه ای !

 

خدمات تایپ و نوشتاری

 

یکی دیگر از خدماتی که مرکز تاپ ترجمه برای کاربران خود ارایه می کند؛ خدمات تایپ و نوشتاری می باشد. این خدمات در مرکز پژوهشی تاپ ترجمه انجام می شود و با در اختیار داشتن متخصصین و خبره های تایپ و گرافیک قادر هستیم تا نیاز تمام مشتریان خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه و باور نکردنی برآورده سازیم.

خدماتی که برای تایپ در این مرکز ارایه می شود چیست ؟

» تایپ فارسی

» تایپ فارسی به همراه لاتین

» تایپ ریاضی

» تایپ انگلیسی

» تایپ فیزیک

» تایپ عربی

» رسم نمودار ها

» تایپ فایل صوتی

 

برای خدمات تایپ عادی : در این نوع خدمات که گزینه های ۱ تا ۷ لیست بالا را شامل می شود، کاربر می بایست فایل های اسکن شده یا حتی PDF خود را به همراه سفارش و به صورت یک فایل فشرده (zip,rar) برای ما ارسال نماید تا متخصصین ما در مرکز پژوهشی متون رو دریافت و پروژه ها را به صورت تایپ شده در اختیار کاربر قرار دهند.

 

برای خدمات تایپ فایل صوتی : نحوه ی ارسال چنین فایل هایی ساده است، شما می بایست فایل صوتی خود را با فرمت mp3 به همراه مشخصات پروژه، برای ما ارسال کنید.بر حسب مدت زمان فایل صوتی و تعداد کلمه های کل فایل شما، قیمت گذاری صورت می گیرد و هر گونه تایپی اعم از انگلیسی و فارسی در این نوع خدمات قابل قبول می باشد.

 

نکته ی مهم : در این نوع خدمات با توجه به حجم پروژه، تخفیفات ویژه ای نیز در تعیین قیمت پروژه اعمال می شود.

 

چرا برای این خدمات از تاپ ترجمه استفاده کنیم ؟

از دلایلی که مشتریان ما را ترغیب به استفاده از خدمات این مرکز می نماید، قیمت های بسیار پایین، کیفیت فوق العاده بالای انجام پروژه و سرعت بسیار مناسب تحویل سفارشات می باشد. همچنین لازم به ذکر است امنیت پروژه های شما، چه در این مرکز و چه در مرکز ترجمه ی وب سایت به صورت کامل محفوظ بوده و عناوین و پروژه های شما تنها به خودتان ارسال گردیده و امکان دزدی اطلاعات به صفر رسیده است که این گزینه از مطلوب ترین درخواست های مشتریان ماست که ما نیز بدان احترام گذاشته و جامه ی عمل پوشانده ایم.


تگ شده به: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

این صفحه را با دوستان به اشتراک بگذارید :