پیگیری سفارشات

راهنمای ارسال سفارش و پرداخت
بازدید این صفحه : 3427 بار

در این قسمت از اطلاعیه های سایت قصد داریم تا شما عزیزان را با مراحل ارسال و نحوه ی دریافت سفارشات آشنا سازیم.قبل از هر کاری برای ارسال سفارش می بایست به صفحه ی نخست سایت برگشته و از قسمت سفارش که در پایین سایت قرار دارد اقدام به ارسال سفارش نمایید.در صورتی که به این بخش مراجعه نمایید فرم زیر را خواهید دید که بخش به بخش به توضیح آن می پردازیم :

 

راهنمای ارسال سفارش و رهگیری

 

 نکته ی بسیار مهم : پر کردن تمام گزینه های این فرم اجباری می باشد.

۱ – در این قسمت می بایست نام و نام خانوادگی کامل خود را بنویسید

۲ – در این قسمت می بایست یک شماره تماس به صورت عددی وارد کنید – دقت نمایید که شماره ی تماس کمتر از ۱۱ رقم نمی باشد.

یک نمونه ی شماره تماس صحیح : ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹

۳ – در این قسمت یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید تا فاکتور و سایر اطلاعات برای شما ایمیل گردد

یک نمونه ایمیل صحیح : info@top-translate.ir

۴ – در این قسمت می توانید توضیحاتی در رابطه با پروژه ی درخواستی خود ارایه کنید.لازم به ذکر است پر کردن این گزینه اختیاری می باشد و در صورتی که بخواهید برای مثال تعداد روز های مورد نیاز در پروزه های فوری و … را ذکر کنید می توانید از این بخش استفاده کنید

۵ – در این بخش می بایست نوع اصلی پروژه ی خود را از گزینه های موجود که می تواند ترجمه و پژوهشی باشد را انتخاب کنید

۶ – در این قسمت می بایست کیفیت پروژه ی خود را انتخاب کنید که متخص پروژه های ترجمه می باشد که تفاوت آنها در بخش لیست قیمت ارایه شده است.نکته ی مهم در این مورد ، انتخاب کیفیت عمومی – پژوهشی برای پژوهشی می باشد.

۷ – در این بخش می بایست موضوعی کلی برای پروژه ی خود انتخاب نمایید که تمامیت سفارش شما را شامل خواهد شد.لطفا در پروژه های ترجمه این قسمت را با موضوع تخصصی ترجمه ی خود پر کنید.

۸ – در این بخش می بایست یک فایل برای پروژه ی خود در نظر گیرید که در پروژه های ترجمه شامل فایل مورد ترجمه بوده و در پروژه های پژوهشی یک نمونه ی مشابه درخواست شما می باشد که می تواند نیاز شما را به ما بازگو کند.

نکته ی مهم در ارسال فایل : در این بخش شما تنها می توانید فایل های ۲۰ مگا بایتی را ارسال نمایید.در صورتی که سفارش شما فایلی حجیم تر دارد، لطفا از قسمت تماس با ما، با مدیریت تماس حاصل نمایید.

۹ – پس از تکمیل تمام بخش های فوق می بایست دکمه ی ارسال سفارش را بزنید تا سفارش شما ثبت گردد.

 

 در صورت تکمیل مراحل بالا و زدن دکمه ی سفارش، با تصویر زیر رو به رو خواهید بود :

 

راهنمای ارسال سفارش و رهگیری

 

لطفا تا تکمیل سفارش صبر کنید تا اطلاعات شما به صورت کامل در بانک اطلاعاتی سایت ثبت شده و فایل شما به دست ما برسد.پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش، شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد :

 

راهنمای ارسال سفارش و رهگیری

 

اطلاعات فوق حساس ترین اطلاعات سفارش شما می باشند، لطفا این اطلاعات را یادداشت نموده و به دقت نگه داری کنید.در ادامه به شرح دقیق کاربرد این اطلاعات خواهیم پرداخت :

۱ – شماره فاکتور سفارش : این شناسه، شناسه ی فاکتور شما می باشد که شامل تو بخش است : fac/یک عدد ۶ رقمی. از این شناسه برای رهگیری سفارشات و همچنین پرداخت سفارشات استفاده می شود و از اهمیت بسزایی برخودار است.

۲ – شناسه ی پرداخت سفارش : این شناسه، شناسه ی پرداخت سفارش می باشد که شامل دو بخش است : pay/یک عدد ۶ رقمی. لطفا در نگه داری این شناسه نیز دقت فرمایید زیرا پرداخت مبلغ سفارش بدون داشتن این شناسه غیر ممکن می باشد.

 

اطلاعات فوق به صورت یک پیام کوتاه به شماره تماس ارایه شده و به صورت یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد تا در هر صورت از دست رفتن این اطلاعات برای شما جلوگیری به عمل آید.

 

سفارش ترجمه در سایت

 

پس از انجام سفارش، مدت زمان ۱۵ دقیقه تا یک ساعت بعد، سفارش شما توسط گروه فنی بررسی شده و قیمت گذاری خواهد شد.به محض قیمت گذاری توسط گروه فنی، پیامکی شامل اطلاعات کامل به همراه یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که حاوی :

۱ – قیمت انجام پروژه

۲ – تاریخ تحویل سفارش

۳ – شناسه ی پرداخت و شماره فاکتور

می باشد.پس از دریافت اطلاعات شما می بایست به وب سایت مراجعه و به بخش پرداخت آنلاین که لینک آن در بالای وب سایت، سمت چپ قرار داده شده است مراجعه و با شماره فاکتور و شناسه ی پرداخت اقدام به پرداخت نمایید.

 

نکته ی مهم قبل از پرداخت : قبل از اینکه شما برای پرداخت مبلغ سفارش به صفحه ی بانک هدایت شوید، اطلاعات سفارش شما به صورت خلاصه برای شما نمایش داده می شود که نمونه ی آن را در شکل زیر مشاهده می کنید.در صورتی که اطلاعات مورد تایید بود، اقدام به پرداخت نمایید، زیرا امکان عودت وجه در صورت پرداخت نادرست وجود ندارد، زیرا سیستم به محض پرداخت پروژه را به حالت عملی برده و به یکی از کارمندان تاپ ترجمه محول می کند.

 

پرداخت سفارشات

در صورتی که اطلاعات سفارش متعلق به شما بود، بر روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید تا به صفحه ی بانک هدایت شوید.در زیر تصویر نمونه ی بانک را مشاهده می فرمایید :

 

صفحه ی پرداخت بانک ملت

 

دقت فرمایید که درگاه پرداخت اینترنتی تاپ ترجمه امن بوده و مانند سایر وب سایت مشابه از درگاه های واسطه که قابل اطمینان نیستند استفاده نشده است و هر گونه پرداختی در سیستم بانکی کشور به صورت دقیق ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.سیستم پرداخت اینترنتی تاپ ترجمه توسط شرکت به پرداخت که نماینده ی رسمی بانک ملت می باشد ایجاد شده است.

لازم به ذکر است در درگاه پرداخت آنلاین از پروتکل امن SSL استفاده شده که احتمال هر گونه دزدی اطلاعات کاربران تاپ ترجمه، توسط دیگران را به صفر می رساند و در تصویر زیر می توانید تایید استفاده از این پروتکل را در مرورگر خود مشاهده فرمایید :

 

درگاه پرداخت آنلاین با پروتکل SSL

پس از تکمیل اطلاعات، شامل شماره کارت، رمز اینترنتی،  CVV2، تاریخ انقضای کارت و پر کردن حروف تصویر، دکمه ی پرداخت را بزنید.در صورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شود، به صفحه ی زیر هدایت خواهید شد که نیاز است تا لود کامل صفحه صبور باشید :

 

پرداخت آنلاین

 

اطلاعات فوق، اطلاعات سفارش شما می باشد، لطفا شماره رهگیری پرداخت خود را یادداشت فرمایید تا در صورت خطاهای سیستمی با مشکلی مواجه نشوید.

 

نکات مهم پایانی :

۱ – سفارشاتی که ثبت شده و قیمت گذاری می شوند، تا ۴ روز در بانک وب سایت نگه داری می شوند تا پرداخت صورت گیرد و در صورت عدم پرداخت سفارش شما لغو شده و از بانک اطلاعاتی سایت حذف خواهد شد.

۲ – در صورتی که برای مثال ۲ روز بعد از قیمت گذاری اقدام به پرداخت نمایید و برای انجام سفارش شما ۲ روز تعیین شده باشد؛ این ۲ روز بعد از پرداخت شما محاسبه می شود که در تصویر نهایی پرداخت نیز نمایش داده شده است و زمان تحویل ارایه شده در قیمت گذاری تنها تعداد روز ها را مشخص می نماید و اصل زمان گذاری از لحظه ی پرداخت می باشد.

۳ – سفارش شما تا ساعت ۲۴ پایان روز ذکر شده برای تحویل پروژه برای شما ایمیل شده و پیامکی نیز برای شما ارسال خواهد شد تا مطلع گردید؛ اما در صورتی که به هر دلیلی سفارش شما از این زمان بیشتر به طول انجامید، سریعا با مدیریت وب سایت تماس حاصل کنید زیرا ممکن است ارسال ایمیل مختل شده باشد.

 

و در نهایت از تمام شما عزیزان و کاربرانی که ما را برای انجام پروژه های خود انتخاب نموده اید متشکریم و امیدواریم بتوانیم بهترین کیفیت و سرعت ارایه ی خدمات را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

 

با تشکر – مدیریت تاپ ترجمه


تگ شده به: , , , , ,

این صفحه را با دوستان به اشتراک بگذارید :