پیگیری سفارشات

ترجمه ی مقالات ISI
بازدید این صفحه : 5482 بار
دسته بندی : خدمات مرکز ترجمه
ترجمه ی مقالات ISIReviewed by تاپ ترجمه on Jul 5Rating: 4.5ترجمه ی مقالات ISIاز خدمات ویژه گروه تاپ ترجمه، ترجمه، تولید و انتشار مقالات علمی جهت چاپ در نشریات ISI می باشد. شما می توانید در قسمت ثبت سفارش در بخش مقالات ISI سفارش خود را ارسال نمائید.

از خدمات ویژه گروه تاپ ترجمه، ترجمه، تولید و انتشار مقالات علمی جهت چاپ در نشریات ISI می باشد. شما می توانید در قسمت ثبت سفارش در بخش مقالات ISI  سفارش خود را ارسال نمائید.

 

ترجمه ی مقالات ISI

 

اما مقالات ISI و به صورت کلی ISI چیست ؟

موسسه اطلاعات علمی (Institute for Scientific Information): بانک اطلاعات ISI مرکزی برای فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف می باشد. شمار مجلات ISI ثابت نیست. یک مجله ممکن است در یک زمان٬ از مجلات ISI محسوب شود٬ اما به دلیل کاهش بار علمی٬ بعداً از لیست مجلات ISI کنار گذاشته شود. در حال حاضر بیش از ۱۶۰۰۰ مجله٬ در لیست ISI قرار دارند. هر ساله ۲۰۰۰ مجله جدید مورد ارزیابی قرار می گیرد و حدود ده درصد آنها به لیست ISI اضافه می شوند.
هر مجله علمی قبل از انتخاب شدن و فهرست شدن در ISIیکسری مراحل ارزیابی را پشت سر می گذارد. ازجمله عوامل مورد ارزیابی و رعایت استانداردهای بانک اطلاعاتی ISI ، کمیته علمی منتخب مجله، تنوع بین المللی مقالات چاپ شده در آن، نشر به موقع مجله و جایگاه نشرآن می باشد. لازم به ذکر است که هیچ یک از این عوامل به تنهایی مورد بررسی و ارزیابی قرار نمی گیرد بلکه با بررسی مجموع عوامل یک امتیاز کلی داده خواهد شد. از جمله مواردی که در ارزیابی مجله مورد توجه قرار دارد این است که عنوان مقالات، چکیده و کلمات کلیدی باید به زبان انگلیسی باشد همچنین توصیه می شود که منابع نیز به زبان انگلیسی نوشته شوند. اگر چه اطلاعات علمی مهم به تمامی زبانها به چاپ می رسد اما موارد ذکر شده باید به زبان انگلیسی باشد تا تحت داوری و ارزیابی ISI قرار گیرد زیرا ارزیابی کنندگان مجلات علمی در ISI نمی توانند عناوین و منابع بکاررفته در مقالات را به زبان انگلیسی ترجمه کنند. داوری علمی و تخصصی مقالات چاپ شده در مجله توسط داوران نام آشنای علمی از جمله عمده ترین موارد مورد توجه ارزیابی کنندگان می باشد که گویای اعتبار و غنای علمی مجله است.

 

استفاده ی این مقالات برای عموم چیست ؟

عموم دانشجویان و اساتید برای اینکه بتوانند مقاله ای مناسب برای سابقه ای درخشان در کارنامه ی خود ثبت کنند از ثبت مقاله های خود در ISI بهره می برند که مورد توجه عموم دانشگاه ها در کل جهان می باشد و یک تجربه ی قوی برای شخص به شمار می رود. از این رو داشتن یک ترجمه ی مناسب با صفحه آرایی خوب ضروری به نظر می رسد که در وب سایت تاپ ترجمه به این مهم توجه کرده ایم و تضمین می نماییم که با نیرو های متخصص خود؛ بهترین را به شما عزیزان ارایه کنیم.

 

 

ترجمه ی مقالات ISI

 

گروه تاپ ترجمه با طرق زیر  در کنار شماست :

  »  ترجمه ی مقاله ISI

  »  ادیت با توجه به استایل مجله مورد نظر


تگ شده به: , , , , , , , , , , ,

این صفحه را با دوستان به اشتراک بگذارید :