پیگیری سفارشات

ترجمه ی رزومه
بازدید این صفحه : 1888 بار
دسته بندی : خدمات مرکز ترجمه
ترجمه ی رزومهReviewed by تاپ ترجمه on Jul 5Rating: 4.0ترجمه ی رزومهیکی از خدماتی که در وب سایت تاپ ترجمه بدان پرداخته شده است؛ تهیه ی رزومه و ترجمه ی رزومه می باشد که برای کاربرانی مفید خواهد بود که می خواهند تا در بازار کارهای ایرانی و اروپایی مشغول به کار شوند.به کارگیری نیرو های متخصص در این زمینه به ما این امکان را می دهد تا کسب و کار و ارایه ی یک رزومه ی بسیار کامل را برای کاربران خود تضمین نماییم. امید است بتوانیم در این زمینه به کارجویان و متقاضیان کار، خدماتی مناسب ارایه دهیم.

ترجمه ی رزومه

رزومه معرفینامه ای شامل خلاصه ای از تجربیات کاری، سوابق تحصیلی و مهارتهای فرد جویای کار است. این معرفینامه میتواند بصورت تایپ شده در حداکثر یک یا دو صفحه در قالب اوراق چاپ شده و یا نسخه الکترونیکی (غالباً فایلهای doc , pdf) از سوی کارجو به کارفرما ارائه گردد. در برخی کشور های اروپایی و آسیایی به رزومه عنوان سی وی (CV) که مخففی از عبارت Curriculum Vitae است نیز اطلاق می گردد.

با گسترش روزافزون بازار کار در زمینه های گوناگون و نیز افزایش شمار متقاضیان مشاغل مختلف، رزومه نویسی به غیر از یک ضرورت به یک فن و مهارت در کاریابی تبدیل گشته است و ارائه درست و هوشمندانه آن توسط کارجو میتواند وجه تمایزات بارزی را در عرصه رقابت کاریابی بین وی و سایر رقبایش ایجاد نماید. از طرفی کارفرمایان مایلند تا قبل از مصاحبه تلفنی و یا حضوری با متقاضیان، ضمن صرفه جویی در وقت خود کارجویان را از روی تجربیات و توانائیهایشان گروه بندی یا اصطلاحاً غربال کنند. این کار به آنها این امکان را می دهد که با رتبه بندی رزومه های وارده، افراد مورد نیاز خود را که دارای انگیزه و توانایی کافی هستند به مصاحبه دعوت و نهایتاً بهترینها را استخدام نمایند. بررسی رزومه متقاضیان شغل ضمن ایجاد صرفه جویی در وقت کارفرمایان در مرحله گزینش باعث می شود تا معیارهای سنجشی آنها بشکل مؤثرتری انجام پذیرفته و از پرداختن به تماسها و مصاحبات غیر مرتبط با موضوع کار اجتناب گردد.

اگر بعنوان کارجو بدنبال کار هستید هوشیار باشید که ارائه رزومه فرصت مناسبی است برای عرضه و تبلیغ توانایی و مهارتهای شما به کارفرما. هدف نهایی رزومه اینست که ملاقات با کارفرما را برایتان تضمین نموده و در نهایت شما را به سوی میز مصاحبه هدایت نماید. به یاد داشته باشید که رزومه شما نماینده و معرف شما نزد کارفرمایی است که هنوز شما را ندیده و نمی شناسد. پس نحوه طراحی آن به گونه ای که معرف قابلیتها و شایستگی های شما باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

یکی از خدماتی که در وب سایت تاپ ترجمه بدان پرداخته شده است؛ تهیه ی رزومه و ترجمه ی رزومه می باشد که برای کاربرانی مفید خواهد بود که می خواهند تا در بازار کارهای ایرانی و اروپایی مشغول به کار شوند.به کارگیری نیرو های متخصص در این زمینه به ما این امکان را می دهد تا کسب و کار و ارایه ی یک رزومه ی بسیار کامل را برای کاربران خود تضمین نماییم. امید است بتوانیم در این زمینه به کارجویان و متقاضیان کار، خدماتی مناسب ارایه دهیم.


تگ شده به: , , , , , , , , ,

این صفحه را با دوستان به اشتراک بگذارید :