پیگیری سفارشات

ترجمه ی تجاری و اداری
بازدید این صفحه : 4034 بار
دسته بندی : خدمات مرکز ترجمه
ترجمه ی تجاری و اداریReviewed by تاپ ترجمه on Jul 5Rating: 3.5ترجمه ی تجاری و اداریبا توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه حس میشود. با آگاهی از این امر، مرکز تاپ ترجمه اقدام به راه ندازی بخشی کردهاست که به صورت تخصصی به این مهم میپردازد. ما در این بخش سعی کردهایم با ارائه سرویسها و خدمات متنوع به نیازمندیهای مشتریان خود در این زمینه پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم. برای آگاهی از شرح خدمات و سرویسها در این زمینه به بخش ۱٫۲ این مستند مراجعه فرمایید. پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم. برای آگاهی از شرح خدمات و سرویسها در این زمینه به بخش ۱٫۲ این مستند مراجعه فرمایید.

با توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه حس میشود. با آگاهی از این امر، مرکز تاپ ترجمه اقدام به راه ندازی بخشی کردهاست که به صورت تخصصی به این مهم میپردازد. ما در این بخش سعی کردهایم با ارائه سرویسها و خدمات متنوع به نیازمندیهای مشتریان خود در این زمینه پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم. برای آگاهی از شرح خدمات و سرویسها در این زمینه به بخش ۱٫۲ این مستند مراجعه فرمایید. پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم. برای آگاهی از شرح خدمات و سرویسها در این زمینه به بخش ۱٫۲ این مستند مراجعه فرمایید.

 

ترجمه ی تجاری و اداری

 

شرح سرویسها و خدمات بازرگانی و اداری

در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویسهای ارائه شده توسط مرکز تاپ ترجمه در زمینه بازرگانی و اداری آشنا خواهید شد.

 

ترجمه نامه نگاریها و مکاتبات تجاری

در این سرویس امور نامه نگاری و مکاتبات تجاری شما در زمینههای مختلف مانند : اخذ نمایندگی، امور و تشریفات گمرکی، مکاتبات روزمره و …. توسط مترجمین مجرب ما، با سرعت و دقت مورد نظر شما ترجمه خواهد شد.

 

ترجمه استعلام قیمت و پروفرما

در این قسمت مرکز تاپ ترجمهبه دو صورت با مشتریان خود همکاری میکند. اول صرف ترجمه متن استعلام قیمت و یا پروفرما و دوم، ترجمه متن استعلام قیمت و یا پروفرما و تدوین آن بر اساس استانداردهای بینالمللی مانند اینکوترمز۲۰۰۰ و … با کمک متخصصین بازرگانی ماترجمه قراردادها

 

ترجمه اسناد مناقصه

 

ترجمه دستورالعمل ها ، استانداردها ، گزارش ها ، رویه ها

 

ترجمه برشور و کاتالوگ

برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور

بدین صورت که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.

 

اعزام مترجم همراه

در این سرویس بنا بر درخواست مشتری یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام میگردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر میباشد.

 

ترجمه تلفنی

این سرویس برای رفع نیاز آنی مشتریان به خدمات ترجمه ارائه میگردد. در این سرویس مشتری با مترجمین ما ارتباط تلفنی برقرار کرده و از طریق تلفن به انجام امور خود خواهد پرداخت. این سرویس برای مشتریان در خارج از کشور هم قابل ارایه میباشد.

 

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبانهای مختلف داشته باشید. در این صورت مرکز تاپ ترجمه مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما میگذارد.

 

ترجمه و گردآوری اخبار

در این سرویس بنابر درخواست مشتری، اخبار تخصصی و مرتبط با زمینه کار مشتری در بازههای زمانی مورد توافق از منابع مختلف گردآوری و دستهبندی میشود و در اختیار مشتریان قرار میگیرد. در این قسمت در صورت خواست مشتری، کارشناسان ما در زمینه تحقیق بر روی اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات از کالاها، خدمات و بازارهای جدید نیز آماده به همکاری میباشند.

 

بومی سازی نشریات تخصصی و وب سایت چندزبانه

در این سرویس چنانچه بنگاه تجاری، صنعتی و یا بازرگانی دارای نشریه و یا وبسایت تخصصی باشد. مرکز تاپ ترجمه آدمادگی لازم را برای بومیسازی این نشریات و یا وب سایتها به زبانهای مختلف دنیا دارا میباشد.


تگ شده به: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

این صفحه را با دوستان به اشتراک بگذارید :