پیگیری سفارشات

افتتاح مرکز ولیعصر تبریز
بازدید این صفحه : 6702 بار
افتتاح مرکز ولیعصر تبریزReviewed by تاپ ترجمه on Sep 8Rating: 4.5افتتاح مرکز تاپ ترجمه در ولیعصر تبریزتاپ ترجمه بعد از مدت ها تلاش و سعی فراوان در مرکز بارنج در طی دو ماه قریب به 700 پروژه ی انجام شده را در کارنامه ی خود ثبت نمود و توانستیم رضایت مشتریان خود را به صورت کامل به دست آوریم که افتخاری بزرگ برای این موسسه بود. از این رو بر آن شدیم تا مرکز جدید تاپ ترجمه را در ولیعصر و بهترین مکان برای استفاده ی شهروندان و هموطنان عزیز افتتاح نماییم. با وجود مشکلات بسیار زیادی که در این مسیر وجود داشت؛ بالاخره بعد از یک ماه موفق به افتتاح این مرکز شده و موسسه ی تاپ ترجمه را به صورت کامل به ثبت رسانده و از این پس نیز با تمام قوا و انرژی بیشتر در خدمت مشتریان خود خواهیم بود.

تاپ ترجمه بعد از مدت ها تلاش و سعی فراوان در مرکز بارنج در طی دو ماه قریب به ۷۰۰ پروژه ی انجام شده را در کارنامه ی خود ثبت نمود و توانستیم رضایت مشتریان خود را به صورت کامل به دست آوریم که افتخاری بزرگ برای این موسسه بود.

 

از این رو بر آن شدیم تا مرکز جدید تاپ ترجمه را در ولیعصر و بهترین مکان برای استفاده ی شهروندان و هموطنان عزیز افتتاح نماییم. با وجود مشکلات بسیار زیادی که در این مسیر وجود داشت؛ بالاخره بعد از یک ماه موفق به افتتاح این مرکز شده و موسسه ی تاپ ترجمه را به صورت کامل به ثبت رسانده و از این پس نیز با تمام قوا و انرژی بیشتر در خدمت مشتریان خود خواهیم بود.

 

لازم به ذکر است خدمات جدیدی نیز (به صورت موقتی تنها برای مشتریان حضوری) به عزیزان عرضه می گردد که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طراحی گرافیک : در این بخش از خدمات خود سعی نموده ایم تا تمام نیاز های گرافیکی کاربران و مشتریان را در نظر گرفته و قادر هستیم تا با گروهی مجرب، طراحی کارت ویزیت ها، بروشور ها، کاتالوگ ها و سایر خدمات گرافیکی را از صفر تا صد یعنی از مرحله ی طراحی تا چاپ به مشتریان خود عرضه نماییم.

طراحی و راه اندازی وب سایت : پس از چندین سال تجربه در امور اینترنت و وب بر آن شدیم تا خدمات خود را محدود به پروزه های ویژه ای ننموده و از این پس تمام کاربران می توانند از خدمات طراحی و راه اندازی وب سایت بهره ببرند. نمونه های کاری نیز به پس از افتتاح بخش طراحی موسسه بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت تا مشتریان با فراغت خاطر اقدام به سفارش طراحی وب سایت خود نمایند.

انجام امور مشاوره و تبلیغات : مدتی بود که فکر مدیر عامل و سایر اعضای گروه تاپ ترجمه بر روی تبلیغات و شیوه ی درست ارتباط با مشتری متمرکز بود. پس از بررسی و به دست گرفتن گروهی متخصص در این امر توانستیم با رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان و بازده کامل و بالای تبلیغات بهترین شیوه را ابداع و به این مهم دست پیدا کنیم. از این پس نیز در این مرکز برای تمام مشتریان خود خدمات ویژه ای را در رابطه با تبلیغات و شیوه ی بازاریابی نوین ارایه خواهیم داد تا تجارت ایران را در حد و توان خود رونق بخشیم. نکته ی مهم این است که این خدمات به صورت حضوری و با برگزاری کلاس های ویژه ای توسط متخصصین این امر صورت میگیرد.

 

سایر خدمات موسسه که شامل مرکز ترجمه و مرکز پژوهشی می باشد نیز به روال سابق پابرجاست و با نیرویی بیشتر به خدمت رسانی مشتریان مشغول هستیم. در زیر می توانید چندی از تصاویر محیط داخلی موسسه را مشاهده فرمایید.

 

آدرس ما : تبریز، ولیعصر، فلکه ی بزرگ، جنب آبیموه آیدین، طبقه ی ۲ – مرکز تاپ ترجمه

شماره تماس ما : ۳۳۳۳۲۳۲۰ (کد : ۰۴۱)

 

منتظر حضور گرمتان در این مرکز هستیم.

 

 

افتتاح مرکز تاپ ترجمه در ولیعصر تبریز

افتتاح مرکز تاپ ترجمه در ولیعصر تبریز

افتتاح مرکز تاپ ترجمه در ولیعصر تبریز

افتتاح مرکز تاپ ترجمه در ولیعصر تبریز

با تشکر – مدیریت تاپ ترجمه


تگ شده به: , , , , , , , , ,

این صفحه را با دوستان به اشتراک بگذارید :